ADC Blackfire Jedním slovem

Související produkty

Slova didaktická hra Alexander
Skladem do 2 dnů

Jedním slovem je zábavná kooperativní party hra, která získala prestižní ocenění Spiel des Jahres 2019!

Všichni hrajete společně, abyste dosáhli toho nejlepšího skóre! Spolupracujte a objevte co nejvíce tajemných slov! Jeden z hráčů ve hře hádá tajemné slovo, ke kterému napíšete jednoslovné nápovědy. Ale pozor, snažte se být originální, abyste neměli stejné nápovědy jako další hráči. Všechny stejné nápovědy se vyřadí ještě před tím, než je aktivní hráč uvidí.

Obsah balení:
110 karet
7 podstavců
7 smazatelných popisovačů
česká  pravidla (karty jsou pouze v českém jazyce)

Věk od: 8 let
Doba hraní: 20 minut