Hodnocení produktů

Jak na Dětském eshopu funguje sbírání produktových recenzí – neboli hodnocení?

Existuje několik způsobů, jak se recenze může dostat na náš web:

Jakmile u nás něco koupíte, nějaký čas od nákupu posíláme e-mail, ve kterém vás žádáme o napsání autentické recenze produktu. Pokud se z emailu prokliknete na hodnocení a současně napíšete i jakkoli krátký text, pak jste označeni jako Ověření uživatelé.

Pokud ovšem neuvedete v recenzi žádný text a budete hodnotit pouze pomocí označení počtu hvězdiček, tak se Vaše recenze i přesto, že byla provedena proklikem z emailu zařadí mezi sumarizované hodnocení hvězdičkami, kde není možné vidět, zda jste hodnotili jako ověřený zákazník.

Pokud tedy hodnotíte jako ověřený zákazník doporučujeme napsat alespoň krátký text, aby ostatní mohli vidět, že toto hodnocení je právě od ověřeného zákazníka.
Recenzovat u nás můžete i produkty přímo u produktu, ať už jste je zakoupili u nás nebo jinde. Autenticitu takových recenzí garantovat nemůžeme. Stejné je to i s recenzemi napsanými před 1. lednem 2022, u kterých taktéž neuvádíme žádný příznak, jelikož nejsme schopni autenticitu recenzí zaručit.

I zde platí, že pokud budete hodnotit pouze pomocní hvězdiček bude recenze sumarizována a nebude patrné, zda jste ověřený nebo neověřený uživatel.

Recenze našich zákazníků nijak neupravujeme.
Stránka z 0

Licencované produkty