Černý batoh CAT Signature

Objem:27 l
Výrobce:Caterpillar

Související produkty

CAT batoh Signature - oblíbený černý batoh, který je moderní stylový společník pro váš každodenní život. Hlavní kapsa s polstrovanou kapsou na 15" notebook nabízí bezpečné úložiště pro vaši techniku. Dvě malé vnitřní kapsy a síťovaná kapsa zajišťují snadnou organizaci. Ploché kapsy na každé straně nabízejí rychlý přístup k nejnutnějším věcem. Prošívaný vzor a vzdušné Air-Mesh polstrování na zádech a ramenních popruzích zajišťují pohodlné nošení. Tento batoh je ideální pro všechny aktivity. Praktické přední kapsy přidávají úložný prostor pro vaše nezbytnosti. Buďte styloví a dobře organizovaní s CAT batohem Signature.

Popis produktu:

• Hlavní kapsa s polstrovanou kapsou na notebook

• Dvě malé vnitřní kapsy a síťovaná kapsa na zip pro snadnou organizaci

• Plochá kapsa na každé straně

• Air-Mesh polstrovaný zádový panel s prošívaným vzorem

• Ramenní popruhy polstrované vzdušným síťovým materiálem s možností nastavení délky

• Pevné držadlo

• Měkký a pružný materiál

• Přední kapsy

Rozměry: 29 x 44 x 25 cm (Š x V x H)
Hmotnost: 680 g
Objem: 27 l