Xavax Smooth Power, skleněná lahev na nápoj, 0,5 l

Kód produktu:S111599
Výrobce:Hama
Skleněná lahev ideální pro outdoorové a sportovní aktivity, na cesty, na doma, do kanceláře i do školy. Popis:

na smoothie a jiné nápoje

tepelně odolné borosilikátové sklo, vhodné pro horké i studené nápoje

silikonový proužek chrání ruku před popálením, kdy je láhev naplněná horkým nápojem a zároveň poskytuje bezpečné a pevné uchopení

poutko pro pohodlné nošení v ruce

šroubovací uzávěr se silikonovým těsněním zabraňuje tečení

stupnice v mililitrech na láhvi

vhodná do myčky nádobí

Vnější rozměry (výška x průměr): 23 x 6 cm

Objem: 0,5 l

Hmotnost: 364 g

Materiál: sklo

Barva: tyrkysová

Upozornění:

Když láhev naplníte horkým nápojem, může se zahřát. Buďte opatrní, abyste se nepopálili.

Když naplníte láhev syceným nápojem, může se v ní vytvořit velký tlak, který může způsobit zranění při neopatrném odšroubování víka. Buďte opatrní při odšroubování víka, pokud máte láhev naplněnou syceným nápojem.