Ledvinky pro děti pro chlapce

Ledvinky jsou zase v módě! Jako módní doplněk jsou dokonalé, ale zároveň i praktické všude tam, kde se pohybuje hodně lídí a kde potřebujete mít doklady, peníze a další drobnosti rychle po ruce. Na letišti, na festivalu, ve vlaku nebo na výletě v horách. V nabídce najdete značky LEGO, Herlitz be.bag, Dakine nebo i dětské ledvinky s licenčními motivy, jako Tlapková patrola. Nabízíme také dětské batůžky do školky a kroužků i dětské batohy na turistiku. Teenageři zase ocení populární městské batohy.
Zobrazit filtry
pro chlapce
Stránka 1 z 1
Ledvinka Dakine Carbon